Vilkijietis Juozas Jaras © Nauja versija 2017. Svetainė įkurta 2010
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Lietuvos pajūris 2020 06 10

Japoniškas sodas tai Unikalus didžiausias Europoje 16 ha Meistro iš Japonijos (Hajime Watanabe) ir gydytojo (Šarūno Kasmausko) kuriamas Japoniškas sodas Kretingos rajone su tūkstančiu bonsai medelių kolekcija, akmenų sodu, sakuromis, tvenkiniais. Iki šiol daugiau nei 100,000 žmonių apsilankė mūsų sodą.

Sodas pradėtas kurti 2007 m. spalio 10 dieną plynoje vietoje. Turėti savo sodą buvo Šarūno Kasmausko svajonė nuo vaikystės. Kai jis sužinojo apie Japonišįką sodą Kiote, Japonijoje, jis suprato, kad jo sodas turi būti japoniškas. A.a. Rokas Valčius, kuris mokėsi Japonijoje bonsai priežiūros ir sodininkystės, 2004 m. į šį sodą pakvietė kurti savo Mokytoją H. Watanabe. Kartu su savo komanda iš Japonijos meistras ėmėsi entuziastingai idėja įgyvendinti

Sodo žemėlapis.   1. SODO VARTELIAI  2. AKMENINIAI ŽIBINTAI  3. SVAJONIŲ IŠSIPILDYMO TVORELĖ   4. DUBENUOTAS AKMUO „TSUKUBAI“   5. ARBATOS NAMELis   6. VARDINIŲ SAKURŲ ALĖJA   7. „ŽYNIO VEIDRODŽIO“ TVENKINYS   8. AKMENŲ Ratas  9. AKMUO „GYDUOLIS“  10. MUZIKANTO KALNAS (36 m virš jūros lygio)   11. KRIOKLYS  12. JAPONIŠKŲ KLEVŲ ALĖ   13. ROKO PILIAKALNIS   14. BONSAI SODAS15. „SHISHI-ODOSHI“ 16. AKMENŲ SODAS 17. APATINIS SODAS „KATSURA RIKYU“  AUGALŲ KRAUTUVĖLĖ  AKMENYS  KALVOS

Iš Japoniško sodo 12 kilometrų atvykome į Palangą. Pasitiko saulėta diena, bet pūtė šaltas vėjas nuo jūros pusės. Reikėjo šilčiau apsirengti. Mašiną pasistatėme netoli Bažnyčios. Planavome įkopti į bažnyčios apžvalgos bokštą, ale dėl karantino bokštas buvo uždarytas.

Dreverna kaimas Klaipėdos rajono pietvakariuose, šalia Kuršių marių, prie Drevernos upės. Seniūnaitijos centras.  Yra Drevernos pagrindinė mokykla, biblioteka, darželis, paštas, mažų laivų prieplauka, apžvalgos bokštas. Iš jo matosi Kuršių marios, Nerijos kopos. Gamtos paminklas – Drevernos akmuo. Prie akmens nebuvome, nes nežinojom, kad toks esti. Gyvena 530 gyventojų.

Namo pro Jurbarką

Namo

Kontaktai:
​El. paštas: vilkijietis@gmail.com
​Facebook: https://www.facebook.com/vilkijietis
​Tel: 865282969
Adresas:
Vilkija,
Kauno rajonas
© PigiosSvetaines.lt