Latvija 2022 10 15

Didysis Kemerių raisto takas yra populiariausias apžvalgos objektas Kemerių nacionaliniame parke. Juo einant galima apžiūrėti aukštapelkę ir jos gyventojus. Tako tiltas nuves į samanų, pelkės pušelių, akivarų, tamsių ežerėlių ir pelkinių gailių karalystę. Trumpų pasivaikščiojimų mėgėjai gali nueiti trumpąjį atstumą tiltukais (~ 1,4 km), o tiems, kurie pasirinks ilgesnį atstumą (~ 3,4 km), Mes pasirinkome ilgesnį ir nesigailėjome. teko didesnis džiaugsmas – pasiekti apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiverė puikus vaizdas į pelkės kraštovaizdį, žvelgiant šiek tiek iš viršaus.

Jūrmala – didžiausias Baltijos valstybių kurortinis miestas ir antras pagal plotą Latvijos miestas, esantis 25 km nuo Rygos.[1] Jūrmalos miestas susideda iš smulkių kurortų juostos. Iš vakarų į rytus išsidėstę kurortai: Kemeriai, Jaunkemeriai, Sluoka, Kaugurai, Vaivarai, Asarai, Melužai, Pumpurai, Jaundubultai, Dubultai, Majorai, Dzintarai, Buldurai ir Lielupė. Veikia didžiausias Baltijos šalyse vandens pramogų parkas. Pramogų parkas Tarzanas.

Livonijos ordino pilis – seniausias pastatas Dobelėje ir valstybinės reikšmės kultūros paminklas. Šioje vietoje neseniai buvo atlikta rekonstrukcija – perstatyta Dobelės Livonijos ordino pilies koplyčia, taip pat pilies aikštės teritorija. Atstatytas koplyčios pastatas buvo pradėtas eksploatuoti 2020 metais ir tapo daugiafunkciu, kultūros, amatų ir turizmo plėtros centru, pavadintu Dobelės pilimi. Žiemgalių piliakalnis ir Livonijos ordino pilies griuvėsiai yra Duobelėje, Bėrzės upės dešiniajame krante.

Kontaktai:
​El. paštas: vilkijietis@gmail.com
​Facebook: https://www.facebook.com/vilkijietis
​Tel: 865282969
Adresas:
Vilkija,
Kauno rajonas
Vilkijietis Juozas Jaras © Nauja versija 2017. Svetainė įkurta 2010
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© PigiosSvetaines.lt