mt_ignore:

 
Draugai - draugams
mt_ignore:Tigro šuolis
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore: Romo C. firma
seniunija.jpg
mt_ignore:Spauskitye ir rasite darbo
mt_ignore:
 
Check google pagerank for vilkijietis.lt

 
.

Jaunieji talentai- atgimusiai Lietuvai

2013-03-08

Vilkijoje jau kelinti metai nusistovėjo gražios tradicijos originaliai paminėti valstybines šventes. Kultūros centras palaiko glaudžius ryšius su visomis miesto įstaigomis bei organizacijomis. O ypač su gimnazija, nes čia auga jaunoji mūsų karta. Sausio 13-ajai –organizuojamas bėgimas, kuris prasideda nuo gimnazijos Vilkijos miesto gatvėmis.Vasario16 –ają per Vilkiją nusitęsia žibintų eisena. Ši akcija baigiasi parapijos bažnyčioje, kur laikomos pamaldos ir koncertuoja kviestiniai choraiKovo 11

Kovo 11-ąją didžiausias dėmesys skiriamas jaunimui, skatinant jų kūrybinius ieškojimus. Tai bendri kultūros centro, seniūnijos ir gimnazijos projektai, kuriuose yra laukiami visi Vilkijos bendruomenės nariai, besidomintys vaikų ir jaunimo užimtumu bei neformaliuoju ugdymu, sugebantys džiaugtis jaunųjų mūsų vilkijiečių kūrybiniais bandymais bei pasiekimais. Džiugu,kad tokių žmonių Vilkijoje yra daug. Mums, kultūros darbuotojams , būtų ypač malonu, kad likusi bendruomenės dalis aktyviai įsijungtų į miesto kultūrinį gyvenimą, kuris iš tiesų yra įvairiapusis ir įdomus.

Renginį, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės dienai-kovo11 –ajai, pradėjo Vilkijos miesto seniūnas Leonardas Deglius, sveikindamas vilkijiečius su gražia švente ir linkėdamas jaunimui būti dorais, kūrybingais piliečiais, vertais laisvos ir nepriklausomos Lietuvos vaikais.

Vilkijos bendruomenė vos tilpo į gimnazijos salę, kurioje vyko “Talentai 2013 ”. Visi turėjo gražią progą pamatyti ne tik koncertuojančius vaikus, bet ir drąsiai į sceną kopiančius mokytojus. Šiemet talentų konkurse dalyvavo ir svečiai iš užsienio, kurie stažuojasi gimnazijoje pagal projektą “Ateitį kuriu pats ”. Konkurse dalyvavo “tarptautinė” šokių pora- Plamen Savov iš Bulgarijos ir Gytė Maliukevičiūtė. Jų šokama salsa sulaukė audringų plojimų. Nazira iš Kirgizijos atliko seną kirgizų liaudies dainą, BaDa studijos šokėjai puikiai pasirodė su šokių siuita, visus nustebino mokytoja Aldona Plentaitė, repo stiliumi dainavusi su savo auklėtinėmis. ”Svečiai iš Kubos”- mokytojai Domas Tupčiauskas ir Živilė Nižauskaitė- šoko kubietišką salsą, instrumentinė grupė atliko Status Quo dainą “In the army now”. Sužibo naujas Vilkijos talentas-Vytautas Gešventas su “When you say nothing at all”, džiaugėmės ir nuotaikingu Lino Burbos šokiu ir kitais pasirodžiusiais atlikėjais. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir suvenyrais.

Manome, kad kovo 11-osios Nepriklausomybės atkūrimo aktas atvėrė ypač didelias galimybes jaunimo saviraiškai bei talentų ugdymui.

Vilkijos kultūros centro meno vadovė Irena Štilpaitė

 
Kovo 11Kovo 11Kovo 11
Kovo 11Kovo 11Kovo 11
Kovo 11  
Fotografuota Loretos Maliukevičienės

 
Skelbimai

Laukiame Jūsų
su savo darbeliais, nuotraukomis, mintimis, pasiūlymais, naujienomis, pasveikinimais įvaiomis progomis.
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
 
Skelbiame, kad...  
   
mt_ignore:auto
   
mt_ignore:Pica Vilkijoje  
   
mt_ignore:Skelbimas  
   
mt_ignore:SKELBIMAI  
   
mt_ignore:Lietuvos 100  
   
mt_ignore:Lazduona  
   
mt_ignore:Pasagėlė  
   
mt_ignore:Darbo paieška  
   
mt_ignore:Mini ekskavatorius reikia?  
   
mt_ignore:Pas Raganaitę  
   
Rating for vilkijietis.lt  


 
Vilkijietis Juozas Jaras © Nauja versija 2011.