mt_ignore:

 
Draugai - draugams
mt_ignore:Tigro šuolis
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore: Romo C. firma
seniunija.jpg
mt_ignore:Spauskitye ir rasite darbo
mt_ignore:
 
Check google pagerank for vilkijietis.lt

 
Kultūrinis gyvenimas 3
Kalėdinis futbolo turnyras Vilkijoje

 

Visi jį muša, o jam neskauda, jis tik iš džiaugsmo šoka. Kas? Tikriausiai šią mįslę lengvai įmintų Vilkijos jaunųjų futbolininkų rinktinė, gruodžio 29-ąją dieną užėmusi antąją vietą Vilkijos kalėdiniame salės futbolo turnyre. Tesingai, tai kamuolys. Jį valdyti ne taip jau ir paprasta kaip atrodo, bežiūrint futbolo rungtynes televizijos ekranuose. Tai jums patvirtinti gali ir Vilkijos jaunieji futbolininkai. Puikiems rezultatams pasiekti reikia uolių treniruočių, tikėjimo savo jėgomis ir nuoširdaus komandos bendrumo. Visa tai tobulinti mažieji sportininkai gali kiekvieną savaitę Vilkijos žemės ūkio mokyklos salėje. Už šią galimybę jie yra dėkingi Vilkijos žemės ūkio mokyklos direktorei Dalytei Rudzevičienei, Vidui Budrevičiui , o labiausiai savo treneriui Olegui Fedorčak.

Kalėdinis futbolo turnyras

Turnyre iš viso dalyvavo keturios komandos. Dvi Seredžiaus - ,,Vėtra“ ir „Dubysa“, Vilkijos ir Skirsnemunės. Kiekvienas vilkijiečių žaidimas buvo pradedamas priešininkų komandos pagerbimu, trumpu pasitarimu su treneriu ir garsiu šūkiu „MES UŽ VILKIJĄ!!!“. Pirmą žaidimą sužaidę su vyresniąja Seredžiaus komanda ,,Dubysa“, vilkijiečiai pralaimėjo rezultatu 4:2. Žaidimą su ,, Vėtros“ komanda užbaigus lygiosiomis 0:0, buvo mušami baudiniai, kurie neatnešė Vilkijos komandai pergalės. Pralaimėję jaunieji futbolininkai nenuleido rankų ir užtikrintai išėjo į aikštelę žaidimui su Skirsnemunės komanda. Vilkijos komandos kapitonui Ernestui Fedorčak, įmušus pirmąjį įvartį, futbolininkai ėmė tikėti savo pergale. Tai suteikė jiems energijos ir taiklių smūgių į priešininkų vartus. Laimėjus rezultatu 8:1, komandos nariai neslėpdami emocijų džiaugėsi pergale. Kadangi vyresnieji Seredžiaus futbolininkai nebuvo skaitomi pilnaverčiais turnyro dalyviais, Vilkijos komanda užėmė antąją vietą. Sveikiname!

Turnyro pabaigoje Seredžiaus ,,Vėtros“ komanda džiaugėsi pirmosios vietos taure, aukso medaliais ir diplomais. Vilkijiečiai dėl to nenusiminė, o tik įgavo daugiau pasitikėjimo savimi, noro sportuoti ir užsibrėžė naują tikslą – kitame turnyre užimti pirmąją vietą. „Džiaugiuosi visais savo komandos žaidimais. Tai buvo pirmasis mūsų turnyras, pirmoji taurė ir pirmieji medaliai. Manau, mums sekėsi puikiai“,- kalbėjo Vilkijos komandos treneris Olegas Fedorčak. Dėkojame turnyro organizatoriui Vidui Budrevičiui ir linkime sėkmės Vilkijos komandai sporto pasaulyje. Skinkite pergales ir šokite iš džiaugsmo kaip kamuoliai, skriejantys į vartus.

 Kalėdinis futbolo turnyras Kalėdinis futbolo turnyras Kalėdinis futbolo turnyras
 Kalėdinis futbolo turnyras Kalėdinis futbolo turnyras Kalėdinis futbolo turnyras
 Kalėdinis futbolo turnyras  
 
 
Skelbimai

Laukiame Jūsų
su savo darbeliais, nuotraukomis, mintimis, pasiūlymais, naujienomis, pasveikinimais įvaiomis progomis.
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
 
Skelbiame, kad...  
   
mt_ignore:auto
   
mt_ignore:Pica Vilkijoje  
   
mt_ignore:Skelbimas  
   
mt_ignore:SKELBIMAI  
   
mt_ignore:Lietuvos 100  
   
mt_ignore:Lazduona  
   
mt_ignore:Pasagėlė  
   
mt_ignore:Darbo paieška  
   
mt_ignore:Mini ekskavatorius reikia?  
   
mt_ignore:Pas Raganaitę  
   
Rating for vilkijietis.lt  


 
Vilkijietis Juozas Jaras © Nauja versija 2011.