mt_ignore:

 
Draugai - draugams
mt_ignore:Tigro šuolis
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore: Romo C. firma
seniunija.jpg
mt_ignore:Spauskitye ir rasite darbo
mt_ignore:
 
Check google pagerank for vilkijietis.lt

 
.

 

JAV rašytojas Orizonas Svetas Mardenas yra pasakęs: „Tiktai tas laimi gyvenime, kuris nėra patenkintas tuo, ką veikia, kuris pasiryžęs tai kas dieną tobulinti, kuris rungiasi su kliūtimis, kad įgyvendintų idealą, o galimybę paverstų tikrove“. Galime didžiuotis Vilkijos gimnazijos jaunąja futbolininkų karta, kuri nenuleidžia rankų ir drąsiai žengia tobulėjimo keliu - sausio 28-ąją dieną Ramygaloje vykusiame futbolo turnyre iš 43 dalyvavusių komandų Vilkijos sportininkai surinko daugiausiai prizinių vietų! Medaliais buvo apdovanotos 9 komandos, iš kurių 5 - mūsų gimnazistų. Kadangi šis turnyras Ramygaloje tampa tradicija, vilkijiečiai jame dalyvauja nebe pirmą kartą. Tai suteikia puikią galimybę lyginti pasiektus rezultatus: prieš metus gimnazijos futbolistai užėmė tik 2 prizines vietas, o šiais metais net trimis daugiau!

mt_ignoere:Futbolas VilkijojeSporto salės aikštelė buvo padalyta į tris lygias dalis, todėl vienu metu vyko trejos varžybos. Kiekvieną komandą sudarė keturi sportininkai. Vilkija turėjo šešias komandas: darželinukai, pirmokai, antrokai, trečiokai, ketvirtokai bei penktokai. Kiekvienoje komandoje privalėjo dalyvauti dvi mergaitės, todėl džiugu, jog padėti futbolistams sutiko ir tos gimnazijos mokinės, kurios futbolo būrelio nelanko, tačiau tai nereiškia, kad joms sekėsi prasčiau, atvikščiai - mergaitės drąsiai jautėsi aikštelėje ir kaip įmanydamos stengėsi padėti savo komandai. Taigi savo amžiaus grupėse darželio komanda pelningai iškovojo III-ąją, pirmokai - II-ąją, antrokai - I-ąją, ketvirtokai - III-ąją bei penktokai - II-ąją vietas.

Nepaprastai gera matyti vaikų džiaugsmą, kurį atspindi juokas ir pergalingi šūksniai, nepaslėptą didžiavimąsi savo komanda, kai bendrom jėgom pasiekiamas tikslas - įvartis, net liūdesys ir apmaudas čia kitoks, nes viskas nuoširdu, vaikų emocijos gyvos. Džiugu matyti tėvus, audringai įsitraukusius į rungtynes lyg jos būtų gyvenimo ir mirties klausimas. Kai pagalvoji, kodėl taip sureikšminame tokius paprastus dalykus, galvoje vienas vienitelis atsakymas - vaikai, jų emocijos ir išgyvenimai. Tėvų svajonė yra matyti juos laimingu, o futbolas yra puiki galimybė šią svajonę išpildyti. Dėkojame už Jūsų atsidavimą ir bendradarbiavimą. Sveikiname mažuosius sportininkus! Tegul medaliai ne tik sukelia šypsenas, bet ir skatina jus nuolatos tobulėti.
Tekstas Brigitos

 
Jaunieji futbolininkaiJaunieji futbolininkaiJaunieji futbolininkai
Jaunieji futbolininkaiJaunieji futbolininkaiJaunieji futbolininkai
Jaunieji futbolininkai  


 
Skelbimai

Laukiame Jūsų
su savo darbeliais, nuotraukomis, mintimis, pasiūlymais, naujienomis, pasveikinimais įvaiomis progomis.
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
 
Skelbiame, kad...  
   
mt_ignore:auto
   
mt_ignore:Pica Vilkijoje  
   
mt_ignore:Skelbimas  
   
mt_ignore:SKELBIMAI  
   
mt_ignore:Lietuvos 100  
   
mt_ignore:Lazduona  
   
mt_ignore:Pasagėlė  
   
mt_ignore:Darbo paieška  
   
mt_ignore:Mini ekskavatorius reikia?  
   
mt_ignore:Pas Raganaitę  
   
Rating for vilkijietis.lt  


 
Vilkijietis Juozas Jaras © Nauja versija 2011.