mt_ignore:

 
Draugai - draugams
mt_ignore:Tigro šuolis
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore: Romo C. firma
seniunija.jpg
mt_ignore:Spauskitye ir rasite darbo
mt_ignore:
 
Check google pagerank for vilkijietis.lt

 
.

Mūsų pergalės - mums skaniausios

Jaunieji futbolininkai

Vos tik praėjus Kalėdoms, mažuosius Vilkijos gimnazijos futbolininkus aplankė dar vienas džiaugsmas – Kalėdinis jaunųjų sportininkų futbolo turnyras. Gruodžio 28-ąją dieną Vilkijos žemės ūkio mokykloje vyko tradicija tapęs futbolo turnyras, pritraukęs itin daug mažųjų žaidėjų, jų tėvelių bei kitų sirgalių. Džiugu, jog šiais metais gimnazijos sportininkai iš dalyvaujančiųjų turnyre išsiskyrė savo gausumu: „Pažiūrėkit, kiek jų daug. Atrodo kaip tikri skruzdėliukai!“, - kalbėjo vienas iš tėvelių. Tikra tiesa – Vilkijos gimnazijos jaunųjų sportininkų komandą sudaro apie trisdešimt žaidėjų. Todėl vos tik apsirengę aprangas, jie tampa judriuoju skruzdėlynu.

Komanda Turnyre dalyvavo svečiai iš Ariogalos bei Raudondvario. Vaikai buvo padalyti po tris žaidėjus į vieną komandą. Pagrindinis turnyro tikslas – smagiai praleisti laiką futbolo aikštelėje bei įgauti tam tikros žaidybinės patirties. Jauniesiems sportininkams pasiekti šį tikslą buvo itin lengva užduotis. Jie ne tik mėgavosi kiekvienu išėjimu į aikštelę, bet ir sėdėdami ant suolelio šaukė savo draugams palaikymo šūkius bei dalijo tikslingus nurodymus. Likus kelioms akimirkoms iki varžybų pabaigos, jie visi kartu stebėdavo švieslentę ir garsiai skaičiuodavo paskutiniąsias sekundes. Sukaukus sirenai, besijuokdami užsidengavo ausis. Dar vienas turnyro džiaugsmas - Kalėdų senelis! Šis vaikams ne tik įteikė skanių dovanėlių, bet ir išklausė mažųjų eilėraščių ir drauge padainavo, pažaidė keletą žaidimų. Turnyre visi dalyvavusieji užėmė pirmąją vietą ir buvo apdovanotiŽvaigždės.jpg gardžiais šokoladiniais medaliais.

Vilkijos gimnazijos jaunųjų futbolo komanda leido nuoširdžiai didžiuotis tuo darbu, kurį jie visi ugdo, ta meile sportui, kurią puoselėja ir ta nepaprasta atmosfera, kuria džiugina kitų širdis. Futbolo turnyras – tai jų subrandintas vaisius, tai komandos pasiekimas, kuriuo verta pasidalyti. Dėkojame organizatoriui Vidui Budrevičiui ir tikimės ateityje sulaukti dar ne vieno tokio puikaus sporto įprasminimo. Sėkmės mažiesiems skruzdėliukams, skinkite pačias skaniausias pergales!

Brigita Fedorčak

 
FutbolininkaiFutbolininkaiFutbolininkai
FutbolininkaiFutbolininkaiFutbolininkai
FutbolininkaiFutbolininkaiFutbolininkai
FutbolininkaiFutbolininkai 
 
Skelbimai

Laukiame Jūsų
su savo darbeliais, nuotraukomis, mintimis, pasiūlymais, naujienomis, pasveikinimais įvaiomis progomis.
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
 
Skelbiame, kad...  
   
mt_ignore:auto
   
mt_ignore:Pica Vilkijoje  
   
mt_ignore:Skelbimas  
   
mt_ignore:SKELBIMAI  
   
mt_ignore:Lietuvos 100  
   
mt_ignore:Lazduona  
   
mt_ignore:Pasagėlė  
   
mt_ignore:Darbo paieška  
   
mt_ignore:Mini ekskavatorius reikia?  
   
mt_ignore:Pas Raganaitę  
   
Rating for vilkijietis.lt  


 
Vilkijietis Juozas Jaras © Nauja versija 2011.