mt_ignore:

 
Draugai - draugams
mt_ignore:Tigro šuolis
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore: Romo C. firma
seniunija.jpg
mt_ignore:Spauskitye ir rasite darbo
mt_ignore:
 
Check google pagerank for vilkijietis.lt

 
.

Futbolas Vilkijoje

Minint Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo dieną, Vilkijos žemės ūkio mokykla š.m. vasario 16d. surengė puikų jaunųjų sportininkų futbolo turnyrą, kuris Vilkijos futbolistams buvo rimtas iššūkis siekiant pergalių. Į renginį atvyko ir kitų mažųjų futbolininkų komandos: Kauno, Raudondvario bei Ramygalos. Mažieji turėjo galimybę ne tik parodyti savo sportinius gabumus, bet ir pasimokyti vieni iš kitų. Ko daugiau reikia, siekiant tobulėti?

Renginys buvo pradėtas valstybės himnu. Vaikai, jų tėveliai, organizatoriai bei kiti turnyro dalyviai išreiškė nuoširdžią pagarbą savo tėvynei. Tuomet prasidėjo varžybos, pareikalavusios ne tik daug sportinės kovos futbolo aikštelėje, bet ir karštų žiūrovų emocijų, kurių niekas nepajėgė nuslėpti. Vaikai buvo laimingi, matydami kad jų tėveliai juos nuoširdžiai palaiko, tai teikė jiems dar daugiau drąsos.

Šį kartą labiau pasisekė būsimiesiems Vilkijos gimnazijos mokinukams, jie darželio grupės turnyre užėmė antrąją vietą! Na, o gimnazijos pirmokai ir antrokai šiame turnyre prarado garbingąsias prizines vietas vien dėl nesėkmių baudinių serijose. Kad ir kaip bebūtų, mažiesiems tokia varžybinė patirtis yra labai naudinga ir reikalinga.

Nuoširdžiai dėkojame turnyro organizatoriams – Vilkijos žemės ūkio mokyklai, dalyvavusioms komandoms bei vaikučius palaikyti atvykusiems tėveliams. Turnyro organizatorė Dalytė Rudzevičienė vaikus nuoširdžiai pasveikino ir pasakė, jog jie visi yra nugalėtojai, tuomet kiekvienam padovanojo po mažą Lietuvos vėliavą. Džiugu matyti jaunus, besišypsančius sportininkus, rankose laikančius Lietuvos trispalvę. Jie mūsų visų ateitis, todėl leiskime jiems tobulėti.

Brigita Fedorčak
Mažieji futbolininkaiMažieji futbolininkaiMažieji futbolininkai
Mažieji futbolininkaiMažieji futbolininkaiMažieji futbolininkai
Mažieji futbolininkaiMažieji futbolininkaiMažieji futbolininkai
Mažieji futbolininkaiMažieji futbolininkaiMažieji futbolininkai
Mažieji futbolininkai  


 

Futbolas – puikus žaidimas visai šeimai!
Tai įrodė mažieji Vilkijos futbolistai, paskutinį šių metų Futbolas sekmadienį žaidę Kalėdiniame futbolo turnyre, vykusiame Žemės ūkio mokyklos sporto salėje. Savo meile šiai sporto šakai vaikai stebino savo tėvelius ir kitus žiūrovus. Nieko keisto, jog tiek daug tėvelių mielai sutiko dalyvauti turnyre ir sudaryti „Mamyčių“ ir „Tėvelių“ komandas. Nėra nieko nuostabesnio už vaikų svajonių pildymą. O juk rungtynės prieš tėvėlius – viena iš jų. J

 

Pirmą kartą vaikai vizualiai tapo viena nuoširdi ir ryžtinga komanda. Mažieji futbolistai pasipuošė pirmosiomis aprangomis! Kiekvienas buvo nepaprastai laimingas, o jų šypsenos šildė visų širdis. Vaikai leido suprasti, jog reikia tik noro ir pastangų, norint būti laimingais ir pildyti savo svajones.

Taigi kuomet futbolistai jau buvo pasiruošę varžyboms, kalėdinis turnyras prasidėjo nuo šeimyninio apšilimo. Tėveliai stengėsi neatsilikti nuo mažųjų ir uoliai vykdyti trenerio nurodymus. Prasidėjus varžyboms, visus nustebino stebuklingas Kalėdų senelio varpelio skambesys. Kurį laiką stebėjęs varžybas, Kalėdų senelis nusprendė vaikus pasveikinti su praėjusiomis ir artėjančiomis švemtėmis. Vaikai ir jų tėveliai, vedami smalsumo, mielai sutiko sekti paskui senelį į mokyklos vestibiulį. Čia mažieji deklamavo seneliui eilėraščius, šoko ir linksmai dainavo. Už tokią netikėtą staigmeną dėkojame Vilkijos Žemės ūkio mokyklos direktorei Dalytei Rudzevičienei.

 

Kalėdinis turnyras baigėsi, o jo aukso medaliai atiteko mažųjų futbolistų komandai. Tėveliai iš ties buvo nepaprastai sportiški, tačiau to neužteko, kad nugalėtų. Tikriausiai reikia daugiau treniruotis. J

 

Visi

O dabar iš oficialiojo rašymo stiliaus noriu pereiti prie paprastesniojo. Taigi esu labai laiminga, jog Vilkijoje yra žmonių, kurie puoselėja visų mūsų ateitį – vaikus, jų poreikius. Galbūt nereikia daug, kad jie būtų laimingi, tačiau nepamirškime kokia iš tiesų yra laimė. Naujausi žaislai, saldainiai ir kitos materialijos tik trumpas laimės žybsnis. Tikroji laimė – prisiminimai ir džiugios akimirkos. Viena iš jų bus ir šitas šiltas bei jaukus vaikų ir tėvų žaidimas futbolo aikštelėje. Buvau laiminga, matydama tiek daug besišypsančių žmonių aplink save. Ko daugiau reikia J. Dėkoju Vidui Budrevičiui ir jo šeimai, taipogi savo tėčiui Olegui, jo padėjėjui (savo broliui) Ernestui ir mamai Jolitai. Be jūsų nebūtų to, kuo galiu nuoširdžiai džiaugtis. Ką gi mūsų šeima iš tiesų sportiška. Tik štai aš sportuoju kiek kitaip – daugiausiai dirba mano pirštų raumenys, kai aš aprašinėju nuostabius jūsų pasiekimus sporto kelyje. Ir man tai patinka J Ačiū, kad leidžiate būti komandos dalimi. Visiems gerų ir sportiškų naujųjų metų!

Nuoširdžiai Brigita Fedorčak

 
Futbolas-puikus žaidimas visai šeimaiFutbolas-puikus žaidimas visai šeimaiFutbolas-puikus žaidimas visai šeimai
Futbolas-puikus žaidimas visai šeimaiFutbolas-puikus žaidimas visai šeimaiFutbolas-puikus žaidimas visai šeimai
Futbolas-puikus žaidimas visai šeimaiFutbolas-puikus žaidimas visai šeimaiFutbolas-puikus žaidimas visai šeimai
Futbolas-puikus žaidimas visai šeimaiFutbolas-puikus žaidimas visai šeimai 
 
 
Skelbimai

Laukiame Jūsų
su savo darbeliais, nuotraukomis, mintimis, pasiūlymais, naujienomis, pasveikinimais įvaiomis progomis.
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
 
Skelbiame, kad...  
   
mt_ignore:auto
   
mt_ignore:Pica Vilkijoje  
   
mt_ignore:Skelbimas  
   
mt_ignore:SKELBIMAI  
   
mt_ignore:Lietuvos 100  
   
mt_ignore:Lazduona  
   
mt_ignore:Pasagėlė  
   
mt_ignore:Darbo paieška  
   
mt_ignore:Mini ekskavatorius reikia?  
   
mt_ignore:Pas Raganaitę  
   
Rating for vilkijietis.lt  


 
Vilkijietis Juozas Jaras © Nauja versija 2011.