mt_ignore:

 
Draugai - draugams
mt_ignore:Tigro šuolis
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore: Romo C. firma
seniunija.jpg
mt_ignore:Spauskitye ir rasite darbo
mt_ignore:
 
Check google pagerank for vilkijietis.lt

 
Žmonės

Futbolo turnyras Batniavoje
Futbolo turnyras Batniavoje

„Trofėjai kaupia dulkes, o atsiminimai tęsiasi amžinai“,- ši lengvaatletės Mary Lou Retton mintis tik įrodo, kad sporto turnyrai vyksta ne tam, jog būtų apdovanoti šauniausieji, o kad žmogaus atmintyje išliktų patirti išgyvenimai. Š.m. lapkričio 17-ąją dieną Batniavoje vykęs jaunųjų futbolo turnyras patiems dalyviams, organizatoriams bei žiūrovams suteikė nepaprastai daug tikrų ir nuoširdžių emocijų. Net vėsus rudeninis vėjas nepaveikė jaunųjų sportininkų entuziazmo kovoti ir siekti pergalės. Nors taurę ir medalius vaikai mielai priėmė, patirti įspūdžiai jiems liks amžinais atsiminimais.

Vasiliausko V. taurėĮ turnyrą atvykusios Ramygalos, Vilkijos gimnazijos, Seredžiaus bei Batniavos futbolo komandos kovojo dėl organizatoriaus Vaclovo Vytauto Vasiliausko taurės laimėjimo. „Noriu, kad jaunimas tobulėtų. O tam reikia daugiau sportuoti. Futbolas – viena iš geriausių ir populiariausių sporto šakų, todėl vaikai turi ja domėtis. Vienas iš privalumų – tai yra komandinis žaidimas, kuris į save įtraukia didelę vaikų grupę, jie yra ugdomi bendradarbiauti ir suprasti vienas kitą.“,- kalbėjo atkurtos nepriklausomos Lietuvos Kauno rajono pirmo šaukimo tarybos deputatas Vaclovas Vytautas Vasiliauskas.

Nors Batniavos miestelio gyventojų palaikymas buvo iš ties gausus, Vilkijos gimnazijos futbolo komanda nenuleido rankų ir drąsiai kovojo. Aukso medaliai ir aukštai iškelta taurė – nuopelnas už sunkias treniruočių valandas. Geriausi Vilkijos gimnazijos žaidėjai šį kartą buvo Ernestas Fedorčak 7b, Deimantas Apanavičius 7a, Domininkas Rešetniakas 6b ir Dima Čubrevič 5a. Ramygalos futbolo komandai atiteko sidabro, o Seredžiaus komandai bronzos medaliai. Kad ir kaip bebūtų, svarbiausia yra vaikų noras sportuoti ir tobulėti. Džiugu, jog tokie renginiai tik padidina šį užmojį.

Į dangų buvo iškeltos trispalvės, Batniavos miesto ir mokyklos Futbolas Batniavojevėliavos - vienas iš maloniųjų akcentų, kuris suteikė turnyrui daugiau gyvybės. Ateityje planuojama dar ne kartą surengti panašaus pobūdžio turnyrą, kuris ugdys jaunųjų futbolistų įgūdžius. Džiugu, jog tokius renginius palaiko ir Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. Kuo daugiau bus žmonių, norinčių puoselėti aktyvią vaikų gyvenseną, tuo daugiau jaunuolių į tai atsilieps teigiamai. Dėkojama organizatoriams, dalyviams ir miestelio gyventojams už šiltus atsiminimus kiekvieno širdyje.

Parengė Brigita Fedorčak

Futbolo turnyras BatniavojeFutbolo turnyras BatniavojeFutbolo turnyras Batniavoje
Futbolo turnyras BatniavojeFutbolo turnyras BatniavojeFutbolo turnyras Batniavoje
Futbolo turnyras BatniavojeFutbolo turnyras BatniavojeFutbolo turnyras Batniavoje
 
Skelbimai

Laukiame Jūsų
su savo darbeliais, nuotraukomis, mintimis, pasiūlymais, naujienomis, pasveikinimais įvaiomis progomis.
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
 
Skelbiame, kad...  
   
mt_ignore:auto
   
mt_ignore:Pica Vilkijoje  
   
mt_ignore:Skelbimas  
   
mt_ignore:SKELBIMAI  
   
mt_ignore:Lietuvos 100  
   
mt_ignore:Lazduona  
   
mt_ignore:Pasagėlė  
   
mt_ignore:Darbo paieška  
   
mt_ignore:Mini ekskavatorius reikia?  
   
mt_ignore:Pas Raganaitę  
   
Rating for vilkijietis.lt  


 
Vilkijietis Juozas Jaras © Nauja versija 2011.