mt_ignore:

 
Draugai - draugams
mt_ignore:Tigro šuolis
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore: Romo C. firma
seniunija.jpg
mt_ignore:Spauskitye ir rasite darbo
mt_ignore:
 
Check google pagerank for vilkijietis.lt

 
Žmonės

 
Mažiesiems futbolistams - didelis futbolo džiaugsmas
Mažieji futbolininkai

 

„Mažais žingsneliais į platų futbolo kelią!“ – taip Vilkijos gimnazijos vaikų futbolo būrelio mokytojas Olegas Fedorčak apibūdino mažųjų sportininkų pirmąsias varžybas Kauno futbolo manieže. Š.m. rugsėjo 22-osios dienos rytą vaikų širdelėse šmėžavo jaudulys ir baimė, juk ne taip ir lengva pradėti pirmąją kovą, tačiau trenerių, tėvelių ir vyresniųjų Vilkijos gimnazijos futbolistų palaikymas mažiesiems buvo geriausia paskata veržtis į priekį.

Mažieji Vilkijos futbolininkaiNors futbolo būrelį Vilkijos gimnazijos pradininių klasių mokiniai lanko vos kelias savaites, džiugu, jog išvyka į Kauną jiems suteikė dar daugiau entuziazmo sportuoti. Pralaimėjimas mažiesiems ir jų tėveliams nebuvo skaudus, varžybų metu sukeltos emocijos liūdesį pakeitė džiaugsmu. Vaikų paskatinimo šūksniai savo komandos draugams užliejo visą futbolo aikštelę, jų noras žaisti ir nugalėti spinduliavo iš mažų veidelių. Pirmuosius įvarčius savo komandai pelnė Vilkijos gimnazijos 1B klasės mokinys Kastytis Alaburda ir šešerių metukų Ernestas Pliasunov. Vyresniesiems futbolo žaidėjams fortūna nesišypsojo, žaidimas prieš FK „Fortūna“ Kaunas baigėsi 3:6 ne mūsų naudai. Įvarčius pelnė: Mantvydas Dragūnaitis, Karolis Rešetniakas ir Domininkas Rešetniakas.

Norint pasiekti pergalę, reikia įdėti daug sunkaus darbo. Džiugu, jog komandos vadovas Vidas Budrevičius nenuleidžia rankų ir buria jaunus žmones į aktyvią sporto veiklą. Bežiūrint į vaikų norą žaisti, trenerių pasiryžimą jiems padėti ir tėvų palaikymą, sielą užlieja pasididžiavimo jausmas – visi tampa viena didele komanda, kuri nori keliauti į priekį ir skinti pergales. Komandos vadovai dėkoja Vilkijos žemės ūkio mokyklai, kuri suteikia sąlygas tobulinti futbolo įgūdžius, tėvams, puoselėjantiems mažųjų norą sportuoti ir vaikams už atiduodamas jėgas futbolo žaidimui. Kol bus žmonių, vienijančių vaikus sveikam gyvenimo būdui, tol gyvuos nuoširdi komanda.

Mažieji Vilkijos futbolininkaiMažieji Vilkijos futbolininkaiMažieji Vilkijos futbolininkai
Mažieji Vilkijos futbolininkaiMažieji Vilkijos futbolininkai 

 
Skelbimai

Laukiame Jūsų
su savo darbeliais, nuotraukomis, mintimis, pasiūlymais, naujienomis, pasveikinimais įvaiomis progomis.
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
 
Skelbiame, kad...  
   
mt_ignore:auto
   
mt_ignore:Pica Vilkijoje  
   
mt_ignore:Skelbimas  
   
mt_ignore:SKELBIMAI  
   
mt_ignore:Lietuvos 100  
   
mt_ignore:Lazduona  
   
mt_ignore:Pasagėlė  
   
mt_ignore:Darbo paieška  
   
mt_ignore:Mini ekskavatorius reikia?  
   
mt_ignore:Pas Raganaitę  
   
Rating for vilkijietis.lt  


 
Vilkijietis Juozas Jaras © Nauja versija 2011.