mt_ignore:

 
Draugai - draugams
mt_ignore:Tigro šuolis
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore: Romo C. firma
seniunija.jpg
mt_ignore:Spauskitye ir rasite darbo
mt_ignore:
 
Check google pagerank for vilkijietis.lt

 
Žmonės

Jaunieji Vilkijos futbolininkai
Jaunieji futbolininkai

 

Gyvenime nuostabiausi dalykai yra tie, kurie sukelia susižavėjimą ir žmogaus atmintyje lieka kaip mažas stebuklas. Jaunoji Vilkijos futbolininkų komanda jau nebe mažas, o gana didelis stebuklas. Svarbiausia tai, jog jaunieji žaidėjai tobulėja itin sparčiai, o tai leidžia jais didžiuotis ne tik šeimos nariams, bet ir puikiems futbolo žinovams. Malonu tai, kad jaunųjų sportininkų noras garsinti Vilkijos vardą visoje Lietuvoje yra tikrai didelis. Gera matyti jų veidus, pilnus entuziazmo kovoti dėl to, kas jiems yra svarbu. Komanda ne tik užsibrėžia aukštus tikslus, bet ir sėkmingai juos pasiekia. O kodėl gi nepasiėmus iš gyvenimo to, ko esame verti?

Birželio 16-ąją dieną Vilkijos gimnazijos stadione vyko jaunųjų futbolistų sezono uždarymas. Buvo surengtas turnyras, kuriame dalyvavo Vilkijos, Seredžiaus, Skirsnemunės ir Raseinių komandos. Vaikai, pilni įvairiausių emocijų, stengėsi kaip įmanydami iškovoti pergalę savo komandai. Smagu, jog tai pavyko padaryti Vilkijos sportininkams. Užėmę pirmąją vietą turnyre, jaunuoliai įrodė savo įgūdžių patobulėjimą. „Visi vaikai šaunuoliai, jie žino, ką reikia daryti futbolo aikštelėje. Dėkoju Vidui Budrevičiui už galimybę suteikti šiems vaikams dar daugiau laimės.“,- kalbėjo Vilkijos jaunųjų komandos treneris Olegas Fedorčak.

„Kaip seniūnas, aš visada žiūriu, kokia iš to nauda, kam nauda? Taigi visų pirma- sveikata. Tačiau dar svarbiau yra vaikų užimtumas. Komanda visuomet priklauso nuo to, ar yra žmogus, kuris ją užveda. Jeigu vado nebus, nieko nebus. Vilkijiečiai yra šaunuoliai ir jiems linkiu tik pergalės!“,- teigė Vilkijos seniūnas Leonardas Deglius.

Vienas iš populiariausių futbolo projektų visoje Lietuvoje yra „Ežio golas“. Šiose žaidynėse savo jėgas gali išbandyti įvairiausių miestų ir miestelių mokyklų bei gimnazijų komandos. Džiugu, jog vilkijiečiai drąsiai priėmė šį iššūkį ir parodė viską, ką moka geriausiai. Kauno rajono savivaldybėje Vilkijos komanda užėmė pirmąją vietą. Treneris ir komandos vadovas be galo didžiavosi savo komanda ir teigė, jog šis pasiekimas yra tikrai didelis. Toliau Vilkija pateko į Kauno apskrities varžybas ir čia užėmė antrąją vietą. Taigi iš 36 komandų Vilkijos yra antroji!

Svarbiausia tai, jog jaunieji futbolistai yra mūsų ateitis. Turime ne tik jais džiaugtis, didžiuotis ir žavėtis, bet ir jiems padėti. Sąlygų tinkamam futbolo žaidimui nėra nė viename iš trijų Vilkijoje esančių stadionų. Gimnazijos stadionui yra planuojamas projektas, skirtas jo renovacijai. Kuomet jis bus vykdomas, kalbėti dar per drąsu. Jei sportininkai nuoširdžiai lauks, kada nors turės galimybę jame sportuoti. Tik viena menka detalė: stadiono futbolininkams reikia dabar. Tai kodėl gi nepradėjus gaivinti senojo Vilkijos stadiono? Galbūt jis suteiktų futbolistams tai, ko jiems reikia būtent dabar.
...................Brigita Fedorčak
................................B

PegalėPegalėPegalė
PegalėPegalėPegalė
PegalėPegalėPegalė
PegalėPegalėPegalė
PegalėPegalėPegalė
 
Skelbimai

Laukiame Jūsų
su savo darbeliais, nuotraukomis, mintimis, pasiūlymais, naujienomis, pasveikinimais įvaiomis progomis.
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
 
Skelbiame, kad...  
   
mt_ignore:auto
   
mt_ignore:Pica Vilkijoje  
   
mt_ignore:Skelbimas  
   
mt_ignore:SKELBIMAI  
   
mt_ignore:Lietuvos 100  
   
mt_ignore:Lazduona  
   
mt_ignore:Pasagėlė  
   
mt_ignore:Darbo paieška  
   
mt_ignore:Mini ekskavatorius reikia?  
   
mt_ignore:Pas Raganaitę  
   
Rating for vilkijietis.lt  


 
Vilkijietis Juozas Jaras © Nauja versija 2011.