mt_ignore:

 
Draugai - draugams
mt_ignore:Tigro šuolis
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore: Romo C. firma
seniunija.jpg
mt_ignore:Spauskitye ir rasite darbo
mt_ignore:
 
Check google pagerank for vilkijietis.lt

 
.

Lietuvos Jaunimo Dienos 2013

„JUS AŠ DRAUGAIS VADINU“ (JN 15.1-17)

Jaunimo dienos 2013

Šių metų biželio 28 – 30 dienomis Kaune vyko Lietuvos Jaunimo Dienos 2013. Į šį nuostabų renginį susirinko jaunimas iš 7 Lietuvos vyskupijų švęsdami liudyti savo tikėjimo. 7000 jaunų žmonių turėjo galimybe mėgautis atidarymo švente Santakoje, per kurią skambėjo palaimintojo Jono Pauliaus II, Jaunimo Dienų įkūrėjo, video sveikinimas. Kurti šventę ir pakilią nuotaiką taip pat padėjo grupė „Cebra“, šokio teatras „Aura“, padovanojęs nuostabų šokį skambant LJD himnui,Linas Adomaitis, kone vienintelė pasaulyje kunigų grupė „Sacerdos“ ir grupė „Thundertales“.

Nors lauke lijo ir Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius linksmai Šiltas maistas ir karšta arbatapriminė, kad prieš dvidešimt metų, kai Lietuvoje lankėsi popiežius, lijo dar smarkiau, nebuvo girdėti jokių nusiskundimų dėl oro, o tik padėkos už arbatą ir karštą gėrimą, kuriuos dalino LJD savanoriai ir karuomenė. Visą renginio šventę vainikavo Švč. Sakramento procesija į Nemuno salą prie „Žalgirio“ arenos.

Kitos dienos taip pat buvo pilnos veiklos, kurioje buvo galima dalyvauti. Viskas vyko pagal organizatorių parengtą programą, kurioje netrūko įvairumo: teminės paskaitėlės, pamaldos, šlovinimo vakaras, rožinio malda ir kt..

Šiame renginyje mes turėjome garbės sudalyvauti ne tik kaip dalyvės, bet kaip savanorės ir pamatyti viską iš kur kas arčiau bei prisidėti prie kuriamo mažo stebuklo. Visi savanoriai, kurių buvo apie 500, turėjo savo atskomybes. Mūsų atsakomybė buvo tvarka. Paprasčiau tariant - rinkti šiukšles ir rūpintis švara. Tikriausiai daugeliui išgirdus apie tokį darbą, kyla klausimas: „ Ar tai nešlykštu, ar neatsibosta?“ Tokių klausimų sulaukėme ir iš pačių LJD dalyvių lūpų, kai prieidavome ir su šypsena klausdavome: „Ar turite šiūkšlių?“ Kiti teiraudavosi, ar mums už tai moka, nes dar niekada nebuvo matę žmonių, kurie taip džiaugdavosi gavę šiukšlių ir dar padėkotų už jas. Žinoma, mes atsakydavome, kad mums už tai moka ir ragindavome prisidėti prie mūsų verslo savo šiukšlėmis. Ir tikrai mums buvo Jaunimo dienosatlyginta. Tas atlygis gal ir nebuvo materialus kaip isivaizduotų kiti. Jis buvo dvasinis. Tai, ką pajunti būdamas nepažystamų, bet jau draugų būryje, tas jausmas, kad tu čia savas ir mylimas, kad tu čia toks pats svarbus kaip ir bet kuris kitas. Džiaugsmas, pakylėjimas, kurio negali išreikšti žodžiais, nes rodos, kad dar nėra sugalvoti tokie būdvardžiai, kuriais galėtum apibūdinti savo būseną. Skruostais riedančios džiaugsmo ašaros, ir iš dalyvių lūpų paskutinę savanoriavimo dieną ištarti žodžiai: „Ačiū už jūsų šypsenas“. Štai mūsų atlygis. Pats geriausias koks gali būti, priverčiantis dar plačiau šypsotis, nepaisant nuovargio ar kojų skausmo.

Visa tai, ką patyrėm LJD padėjo mums susivokti savyje ir dar labiau sustiprinti savo tikėjimą. Tai įnešė į mūsų gyvenimus ramybę, pasitikėjimą Dievu. Matėme aplink vykstančius stebuklus ir patyrėme juos savo kailiu. Prižadėjome sau, kad niekada neišsižadėsime Dievo, nes Dievas vienintelis niekada neišsižadės mūsų, čia tik mes galime jo išsižadėti. O Jis vis lauks mūsų tardamas : „JUS AŠ DRAUGAIS VADINU“.

Per tą laiką kol savanoriavome, susipažinome su daugybe nuostabių žmonių. Viena iš jų buvo mus priglaudusi mergina. Net nuostabu darosi, kaip galima per tokį trumpą laiką taip susibendrauti su prieš tai buvusiu visiškai nepažįstamu žmogumi. Atsisveikindamos prisižadėjome dar ne kartą susitikti ir palaikyti ryšius su naujaisiais draugais. Išvykome namo su liūdesiu, kad viskas taip greitasi baigėsė, kam buvo taip ilgai ruoštasi, bet su viltimi, kad dar kartą tai pakartosim po trijų metų kitose Jaunimo Dienose.

Jaunimo dienos 2013Jaunimo dienos 2013Jaunimo dienos 2013
Jaunimo dienos 2013Jaunimo dienos 2013Jaunimo dienos 2013
Jaunimo dienos 2013  
 
Skelbimai

Laukiame Jūsų
su savo darbeliais, nuotraukomis, mintimis, pasiūlymais, naujienomis, pasveikinimais įvaiomis progomis.
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
 
Skelbiame, kad...  
   
mt_ignore:auto
   
mt_ignore:Pica Vilkijoje  
   
mt_ignore:Skelbimas  
   
mt_ignore:SKELBIMAI  
   
mt_ignore:Lietuvos 100  
   
mt_ignore:Lazduona  
   
mt_ignore:Pasagėlė  
   
mt_ignore:Darbo paieška  
   
mt_ignore:Mini ekskavatorius reikia?  
   
mt_ignore:Pas Raganaitę  
   
Rating for vilkijietis.lt  


 
Vilkijietis Juozas Jaras © Nauja versija 2011.