mt_ignore:

 
Draugai - draugams
mt_ignore:Tigro šuolis
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore:
mt_ignore: Romo C. firma
seniunija.jpg
mt_ignore:Spauskitye ir rasite darbo
mt_ignore:
 
Check google pagerank for vilkijietis.lt

 
Mano namai

Piligriminė kelionė dviračiais, Kaunas – Vilkija – Šiluva
Piligriminė kelionė
 

Piligriminė kelionė 2014Gegužės 10 d. jau penktą kartą Kauno arkivyskupijos Jono Pauliaus II piligrimų centras kvietė į piligriminę kelionę dviračiais Kaunas – Vilkija – Šiluva. Ji kasmet rengiama gegužės mėnesį kviečiant šiuolaikinį žmogų atrasti naujų maldos būdų. Kelias parsideda Eucharistijos šventimu Kauno arkikatedroje, keliaudami piligrimai sustoja prie bažnyčių ir meldžiasi rožinį. Šiais metais nepabūgę lietaus į piligrimystę leidosi trisdešimt piligrimų bei piligrimių nuo 15 iki 50 metų.

Pliaupiant lietui Vilkijoje piligrimus sutiko ir priėmė viena šeima. Nuostabu kaip į nedidelį kambarį su virtuvėle sutilpo visi 30 žmonių... Šiek tiek sušilę, besidalindami, papietavę ir pasimeldę piligrimai važiavo toliau į Šiluvą. O priėmusi namų šeimininkė, besilaukianti kūdikio, prisipažino, kad jautėsi kaip šv. Eližbieta, kurią aplankė Švč. Mergelė Marija.

Įveikę 115 km Šiluvą piligrimai pasiekė vėlai vakare. Naktį pailsėję ir atgavę jėgas, jie rytePiligrimai Vilkijoje susirinko į Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo baziliką švęsti Eucharistiją.

Visos kelionės metu piligrimus lydėjo mikroautobusas su priekaba, kuris vežė sunkiausius jų daiktus ir buvo pasirengęs priimti tuos, kuriems visa kelionė buvo per sunki.

Mieli Vilkijiečiai, jeigu kitais metais gegužės mėnesį pamatysite grupę dviratininkų važiuojančių link Čekiškės – tai gali būti piligrimai į Šiluvą... Palydėkime juos šypsena, geru žodžiu, malda... O gal pasiūlykime ką nors atsigaivinti ar pasistiprinti...

Svetlana Adler-Mikulėnienė

 
Skelbimai

Laukiame Jūsų
su savo darbeliais, nuotraukomis, mintimis, pasiūlymais, naujienomis, pasveikinimais įvaiomis progomis.
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
 
Skelbiame, kad...  
   
mt_ignore:auto
   
mt_ignore:Pica Vilkijoje  
   
mt_ignore:Skelbimas  
   
mt_ignore:SKELBIMAI  
   
mt_ignore:Lietuvos 100  
   
mt_ignore:Lazduona  
   
mt_ignore:Pasagėlė  
   
mt_ignore:Darbo paieška  
   
mt_ignore:Mini ekskavatorius reikia?  
   
mt_ignore:Pas Raganaitę  
   
Rating for vilkijietis.lt  


 
Vilkijietis Juozas Jaras © Nauja versija 2011.